سفارش تبلیغ
صبا ویژن
1 2 >

از سئو جا نمونی!

این روزها کمتر کسی است که کسب و کار آنلاین داشته باشد اما نام سئو را نشنیده باشد. سئو از اهمیت بالایی برای سایت ها برخوردار است به نوعی داشتن یک سایت با سئو حرفه ای یکی از راه های موفقیت در بازار تجارت الکترونیک است. با بهینه سازی و افزایش رتبه سایت خود می توانید در نتایج جستجو گوگل بدرخشید. همانطور که می دانید بیشتر مخاطبانی که از سایت ها بازدید می کنند از طریق موتور جستجو گوگل است. تقریبا 75 از مخاطبینی که محتوا یا محصولی را در گوگل جستجو می کنند بر روی سایت هایی که در صفحه اول گوگل به انها پیشنهاد داده می شود کلیک می کنند و سایت های دیگر شانس بازدید کمتری دارند و این موضوع نشان دهنده اهمیت سئو است!

گوگل برای رتبه بندی و نشان دادن سایت ها در صفحات اول موتور جستجویش از الگوریتم ها و قوانینی استفاده می کند که هر ساله تغییر می کنند و اصول سئو نیز بر طبق تغییر این الگوریتم ها و قوانین به روز می شوند و باید سایت را با الگوریتم جدید گوگل تطبیق داد. بنابراین خدمات سئو سایت را باید به متخصصینی سپرد که با الگوریتم های گوگل آشنایی کامل دارند و می توانند سئو حرفه ای سایت را انجام دهند. برای این کار می توانید به شرکت های خدمات دهنده سئو سفارش بدهید.

یکی از شرکت های حرفه ای در زمینه سئو شرکت گلزار وب است. این شرکت دارای کادری مجرب و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت و سئو سایت است که در طراحی یک سایت تمام استانداردهای سئو را در نظر میگیرد تا سایت شما از هر نظر حرفه ای و جذاب باشد و در گوگل رتبه بالایی داشته باشد. علاوه بر این سایت های طراحی شده توسط این مجموعه از سرعت لود بالایی برخوردارند که برای رتبه بندی سایت شما توسط گوگل اهمیت ویژه ای دارد. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ، می توانید با کارشناسان گلزاروب از طریق شماره تلفن 09109212500 و سایت https://golzarweb.com/ در ارتباط باشید.

 


نظر() افزایش رتیه سایت ،

  

آشنایی با کابل شبکه

برای اتصال دو یا چند رایانه یا دستگاه های به کار رفته در نت، از کابل شبکه استفاده می شود. به طور کلی سه نوع کابل شبکه وجود دارد:

کابل های کواکسیال

 در ابتدابه عنوان کابل شبکه توسعه نیافته بودند. این کابل ها برای مصارف عمومی ساخته شده اند. این کابل ها حتی قبل از به وجود آمدن شبکه ها در حال استفاده بودند. در آغاز شبکه ها، هنگامی که هیچ کابلیمختص شبکه ها در دسترس نبود، مسئولین شبکه شروع به استفاده از سیم و کابل کواکسیال کردند.به دلیل پایین بودن هزینه و دوام طولانی، از کابل های کواکسیال نزدیک به دو دهه در شبکه ها استفاده می شد. کابل های کواکسیال دیگر برای ساختن هر نوع شبکه رایانه ای مورد استفاده قرار نمی گیرند.

مشخصات کابلهای کواکسیال

کابل شبکه کواکسیال در طی این سالها، بر اساس چندین عامل مانند ضخامت غلاف ، فلز رسانا و مواد مورد استفاده در عایق ، صدها مشخصه برای تعیین مشخصات کابلهای خانواده کواکسیال ایجاد شده است.

از این مشخصات، فقط تعداد کمی در شبکه های کامپیوتری استفاده شده است.

 

 کابل های جفت پیچ خورده

کابل شبکه جفت پیچ خورده در درجه اول برای شبکه های کامپیوتری توسعه داده شد. این کابل به کابل اترنت نیز معروف است. تقریباً تمام شبکه های کامپیوتری LAN مدرن از این کابل استفاده می کنند.این سیم و کابلاز جفت سیم های مسی عایق بندی شده با رنگ های مختلف تشکیل شده است. هر دو سیم به دور هم پیچیده شده اند تا جفت شوند. معمولاً چهار جفت وجود دارد. هر جفت یک رنگ اصلی و یک سیم رنگی دارد. رنگ های اصلیشامل آبی ، قهوه ای ، سبز و نارنجی است. بر اساس سبک جفت شدن سیم ها در غلاف پلاستیکی ، دو نوع کابل جفت پیچ خورده وجود دارد: UTP وSTP

در نوع UTP همه جفت ها در یک غلاف پلاستیکی تک پیچیده شده اند.

در کابل شبکهSTP   هر جفت با یک محافظ فلزی اضافی پیچیده شده و سپس همه آن ها در یک غلاف پلاستیکی بیرونی قرار گرفته اند.

کابل شبکه

شباهت ها و تفاوت های بین کابل های STP و UTP

• هر دو STP و UTP می توانند داده ها را با سرعت 10Mbps ، 100Mbps ،  1Gbps و 10Gbps  انتقال دهند.

 • از آنجا که کابل STP حاوی مواد بیشتری است ، از کابل UTP گرانتر است.

 • هر دو کابل از اتصالات ماژولار RJ-45 استفاده می کنند.

•  کابلSTP نسبت به کابل UTP مقاومت بیشتری در برابر سر و صدا و EMI ایجاد می کند.

• حداکثر طول ارتباط برای هر دو کابل 100 متر یا 328 فوت است.

• هر دو کابل می توانند حداکثر 1024 گره را در هر بخش جای دهند.

 

کابل فیبر نوری

این کابل شبکه از هسته ، روکش فلزی ، بافر و روکش بیرونی ( جاکت) تشکیل شده است. هسته از رشته های نازک شیشه یا پلاستیک ساخته شده است که می تواند داده ها را در مسافت های طولانی حمل کند. هسته در روکش پیچیده می شود. روکش در بافر پیچیده می شود و بافر در روکش بیرونی پیچیده می شود.

• هسته سیگنال های داده رابا ماهیت  نوری حمل می کند.

• روکش فلزی بازتاب نور به هسته است.

• بافر از انکسار نور محافظت می کند.

• ژاکت کابل را از آسیب فیزیکی محافظت می کند.

کابل شبکه فیبر نوری کاملاً از EMI و RFI مصون است. این کابل می تواند داده ها را با مسافت طولانی و با بالاترین سرعت انتقال دهد. این کابل می تواند داده ها را تا 40 کیلومتر با سرعت 100Gbps انتقال دهد.

فیبر نوری از نور برای ارسال داده استفاده می کند. براساس تعداد پرتوهای نور در یک زمان معین ، دو نوع کابل فیبر نوری وجود دارد SMF و MMF

سیم و کابل

 

کابل نوری SMF (تک حالت)

این کابل شبکه فقط یک پرتو نور دارد. این روش قابل اطمینان تر است و از پهنای باند بسیار بالاتر و مسافت های طولانی تر از کابل MMF پشتیبانی می کند. این کابل به عنوان منبع نور از لیزر استفاده می کند و طول موج نوری از 1300 یا 1550 نانومتر را انتقال می دهد.

 

کابل نوری MMF(فیبر چند حالته)

این کابل دارای چندین پرتو نور است. به دلیل پرتوهای متعدد ، این کابل داده بسیار بیشتری نسبت به کابل SMF حمل می کند. این کابل در مسافت های کمتری استفاده می شود. این کابل از یک LED به عنوان منبع نور استفاده نموده و طول موج نوری 850 یا 1300 نانومتر را انتقال می دهد.

 

 

کاربرد کابل شبکه و انواع مختلف کابل کشی شبکه

 

در فرایند استفاده از کابل شبکه چهار نوع کابل کشی اجرایی می شود. کابل شبکه مانند واسطه ای عمل می کند که در یک شبکه از طریق آن اطلاعات از یک دستگاه به دستگاه دیگر حرکت می کنند. نوع کابل انتخاب شده برای شبکه به اندازه شبکه ، توپولوژی و روش طراحی آن بستگی دارد. انواع مختلف کابل های شبکه به عنوان ستون فقرات زیرساخت شبکه عمل می کنند.انتخاب نوع صحیح کابل کشی شبکه می تواند کارکردهای مختلف تجاری را تحت تأثیر قرار دهد زیرا طراحان شبکه از فن آوری های جدید استفاده می کنند. نوع کابل شبکه ای که در هر زیرساخت شبکه استفاده می شود یکی از حیاتی ترین جنبه های شبکه در صنایع مختلف است.

 

طرح های مختلف سیم کشی UTP عبارتند از:

 ( CAT1 که برای سیم تلفن استفاده می شود

 ( CAT2 از حداکثر سرعت 4 مگابیت بر ثانیه پشتیبانی نموده و اغلب برای شبکه های token-ring استفاده می شود.

 CAT3 و( CAT4  هر دو در شبکه های Token Ring برای سرعت بیشتر در شبکه استفاده می شوند.

 سیم (CAT5 اکنون با طرح های CAT5e جایگزین شده است که مشخصات پیشرفته ای را برای آن فراهم می کند تا از سرعت حداکثر 1 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی کند.

 (CAT6 ازسرعت 1 Gbps برای طول تا 100 متر و 10 Gbps تا 55 متر پشتیبانی می کند.

  (CAT7 یک الگواز کابل های مسی است که می تواند سرعت 10  Gbps و طول تا 100 متر را پشتیبانی کند.

پچ کورد

 

انواع پچ کورد و تأثیر آنها بر روی شبکه

 

پچ کورد یکی از قطعات اساسی هرشبکه کامپیوتری است. هدف آن متصل کردن دستگاه های مختلف در یک شبکه می باشد. پچ کورد شبکه یک کابل شبکه بین 50 سانتی متر تا 2 متر با دو سر سوکت با استاندارد RJ45  زده شده را گویند. پچ کوردها در رنگ های مختلف تولید می شوند تا به این روش از هم تمیز داده شوند.

کابل پچ همان طول کابل با اتصالات در انتهای آن است که برای اتصال دستگاه انتهایی به وسیله دیگری مانند منبع تغذیه استفاده می شود. یکی از رایج ترین موارد استفاده اتصال لپ تاپ ، دسک تاپ یا دستگاه انتهایی دیگر به پریز برق است.

 

به طور معمول ، کابل پچ یک کابل مسی است که در هر دو انتها دارای کانکتور RJ45 ، TERA یا GG45 است ، اگرچه نسخه های ترکیبی از آنتولید می شود که انواع مختلفی از کانکتورها در انتهای آنها وجود دارد.

همچنین ممکن است از کابل پچ برای اتصال پورت سوئیچ یا سرور به سیستم کابل کشی ساخت یافته استفاده شود. اگرچه استانداردهای جدید انجام این کار را توصیه نمی کنند ، اما گاهی اوقات از یک بند پچ برای اتصال مستقیم سرور به پورت سوئیچ استفاده می شود. 


نظر()

  

مقایسه انواع غذاساز بوش برای آشپزی حرفه ای در خانه

اگر قصد خرید غذاساز بوش را دارید ما در اینجا بهترین مدل های غذاساز بوش را به شما معرفی می کنیم و می توانید آن را با بهترین قیمت از نمایندگی بوش تهیه نمایید

 

بررسی غذاساز بوش مدل MUM57B224

غذاساز بوش مدل MUM57B224 یکی از محصولات سری 5 بوش است، این غذاساز بوش مشکی با قدرت 900 وات یکی از پرکاربردترین محصولات بوش می باشد، این غذاساز بوش که ساخت کشور اسلوونی می باشد تحت لیسانس بوش آلمان ساخته می شود که یکی از محصولات سری  Professional شرکت بوش می باشد یکی دیگر از تولیدات با کیفیت از معتبرترین تولید کنندگان لوازم خانگی است که با استاندارد جهانی تولید شده و سالیان زیاد است که این محصول پرفروش در سر تا سر دنیا مورد استقبال خریداران غذاساز قرار گرفته است، این مدل 900 وات با موتور قدرتمندش امکان مخلوط کردن خمیر های سنگین را فراهم می کند شما به راحتی و در مدت زمان کوتاه می توانید انواع کیک، شیرینی، بستنی، سس و دسرهای خوشمزه را با لوازم جانبی مدل MUM57B224 آماده کنید، وسایل جانبی و امکاناتی که این غذاساز چند منظوره بوش دارد، نیاز شما را به داشتن وسایل برقی تک دیگر کاهش می دهد غذاساز بوش مدل MUM57B224 ویژگی های بسیار فوق العاده ای دارد که در اینجا به برخی از آن ها اشاره می کنیم. این مدل از غذاساز در میان انواع دیگر موجود در بازار دارای قدرت ویژه و به قول خودمانی ریزه کاری های بسیاری است، مخلوط کن سه بعدی Multi-motion-Drive در مدل  MUM57B224نهایت لمس با کیفیت ترین مخلوط را به شما خواهد داد، این دستگاه دارای بازوی چندکاره با دنده های ویژه به همراه 3 تنظیم مختلف سرعت برای انتقال بهینه قدرت است که توانسته لقب حرفه ای را به این مدل پرفروش بدهد، دیگر لازم نیست نگران پاشیدن مواد به بیرون دستگاه باشید چراکه درپوش شفاف با دریچه ورودی مواد و شروع آرام در این مدل حرفه ای غذاساز، این مسئله را نیز برای شما حل کرده است.

نگهداری و استفاده آسان از این دستگاه حرفه ای بسیار آسان است و شما به راحتی می توانید یک آسیاب چندکاره کوچک، خردکن یکپارچه با 3 دیسک به همراه 5 عملکرد مختلف، ست شیرینی پزی حرفه ای (شامل، میله های همزن و انعطاف پذیر با لبه های سیلیکونی - میله های خمیرزن حرفه ای با قابلیت تنظیم ارتفاع _ قلاب خمیرزنی با محافظ دنده) را در منزل خود داشته باشید و در واقع با قرار دادن این مدل از غذاساز در لیست خرید خود، یک تیر و چند نشان داشته باشید. غذاساز مدل MUM57B224 بوش دارای 7 تنظیم سرعت و عملکرد پالس است. در مورد حجم کاسه استیل این مدل باید بگوییم MUM57B224 دارای 3.9 لیتری ظرفیت است که به راحتی اماکن جای گیری 1.5 کیلوگرم خمیر یا 2 کیلوگرم مخلوط اسفنجی در آن وجود دارد. غذاساز سری 5 بوش دستگاهی با ایمنی بالا در برابر گرم شدن بیش از حد موتور است و سیستم ایمنی آن، از روشن شدن ناخواسته دستگاه به هر دلیلی جلو گیری می کند. در این غذاساز بوش دیگر لازم نیست نگران پخش بودن وسایل جانبی دستگاه خود باشید زیرا که یک کیف لوازم جانبی Accessory Bag به همراه این مدل است که شما می توانید همیشه تمامی وسایل را در آن قرار دهید. از دیگر مزایای این غذاساز 900 وات، بسیار کم‌صدا و کم لرزش بودن آن است. در این مدل به دلیل طراحی پایه های پلاستیکی مناسب در کف دستگاه، دیگر شاهد هیچ گونه لرزش و حرکت نخواهید بود. اگر شما به دنبال خرید یک غذاساز هستید، غذاساز بوش مدل MUM57B224 می تواند یکی از بهترین مدل ها در لیست خرید شما باشد. این مدل با قدرتی شکست ناپذیر و طراحی تحسین شده، دستگاهی قدرتمند در آشپزخانه شماست و قادراست به راحتی به رفع نیازهای افراد حرفه ای بپردازد.

 

بررسی مدل MUM54251

غذاساز بوش مدل MUM54251 در سری 5 و به رنگ سفید یکی از حرفه ای ترین تولیدات لوازم خانگی بوش است این غذاساز از سری 5 Styline با قدرت موتور 900 وات ساخت کشور اسلوونی و تحت لیسانس بوش آلمان تولید شده است. لوازم خانگی بوش بار دگر توانسته با این مدل قدرتمند کیفیت و قدرت خود را به رخ بکشد این ماشین آشپزخانه چند منظوره بوش با وجود داشتن موتوری پرقدرت، بسیار کم صدا و بدون لرزش است. با توجه به حجم بزرگ کاسه این دستگاه شما می توانید تا 3.9 لیتر که چیزی معادل 2 کیلوگرم است را در این غذاساز مخلوط کنید. از لوازم جانبی این غذاساز بوش می توان به این موارد اشاره کرد: درپوش شفاف با دریچه ورودی مواد، خردکن یکپارچه با 3 دیسک ضد زنگ (رنده دشت و ریز، دیسک های دو طرفه برش، خردکن، خردکن نگینی)، چرخ گوشت، قلاب خمیرزن و میله های همزن، آب مرکبات گیری، پارچ مخلوط کن و کیف لوازم جانبی است که شما می توانید در عکس این محصول و جدول جزییات آن ها را مشاهده کنید.

وجود ماشین آشپزخانه یا همان غذاساز بوش به طور شگفت انگیزی زمان تهیه هر شیرینی، کیک، دسر، بستنی و... را کم خواهد کرد و آسودگی استفاده از لوازم جانبی غذاساز بوش مدل MUM54251 به میزانی ساده است که هیچ گاه برای استفاده از آن سختی ای را حس نخواهید کرد. وقتی می گوییم غذاساز بوش، بدین منظور است که افراد از ساده ترین کارایی خود گرفته تا حرفه ای ترین کارها را می توانند با این مدل انجام دهند. کار با این دستگاه به دلیل وجود Easy Arm Lift بسیار آسان است زیرا که با فشار تنها یک کلید، حرکت آسان و قدرتمند این مدل آغاز خواهد شد در غذاساز همه کاره بوش MUM54251 به دلیل در دسترس بودن کاسه و فضای بزرگ آن می توانید به راحتی مواد را به مخلوط خود اضافه کنید یا از آن خارج نمایید.

این غذاساز سری 5 بوش دارای 7 سرعت و کلید پالس یا همان سرعت لحظه ای می باشد سیستم مخلوط کن 3 بعدی امکان مخلوط کردن در جهات مختلف را به منظور ایجاد مخلوطی یک دست مهیا می سازد، سیستم هوشمند ایمنی این دستگاه امنیت را برای شما تضمین می کند این سیستم از روشن شدن ناخواسته دستگاه به هر دلیلی جلوگیری می کند و ایمنی بسیار بالایی در برابر گرم شدن زیاد دستگاه از خود نشان می دهد، شما می توانید با طول عمر بسیار بالا از این غذاساز بوش حرفه ای سالیان طولانی در خانه خود استفاده کنید فضای کاملاً کافی کاسه در این دستگاه برای تهیه انواع مواد با حجم زیاد مناسب است. موتور قدرتمند، طراحی جمع و جور، تعداد لوازم جانبی زیاد و کاربردی به همراه کیف نگهداری آن ها، غذاساز بوش مدل MUM54251 را به یکی از پرفروش ترین و برترین مدل ها تبدیل کرده است این مدل با طراحی بسیار زیبا، جلوه آشپزخانه شما را دو چندان خواهد کرد. غذاساز سفید بوش با ترکیب زیبای نقره ای می تواند با ست های مختلف رنگی هماهنگ باشد شما عزیزان می توانید این محصول از لوازم خانگی بوش را با کارت گارانتی اصل درب منزل خود در هر نقطه از ایران با ارسال رایگان تحویل بگیرید.

 

بررسی غذاساز بوش مدل MUMXX40G

غذاساز بوش مدل MUMXX40G یکی از قدرتمندترین غذاسازها با قدرت 1600 وات از تولیدات لوازم خانگی بوش می باشد، این مدل در رنگ طوسی یا همان خاکستری گرانیتی با حداکثر قدرت، دوام، سرعت و عملکرد بی نقص تولید شده است، غذاساز بوش MaxxiMum از بهترین و با کیفیت ترین ماشین های آشپزخانه در بازار می باشد، غذاساز بوش مدل MUMXX40G  ساخت کشور اسلوونی و تحت لیسانس بوش آلمان می باشد این ماشین خانگی به عنوان غذاساز دارای مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی است که به طور خلاصه در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد:

حسگر هوشمند خمیر: شما حتی در هنگام کار با خمیرهای سنگین در مقادیر زیاد می توانید شاهد نتایج بی نقص و عالی باشید.

سنسور کنترل اتوماتیک: بدون نیاز به افزودن کره می توانید شاهد بهترین عملکرد یکنواخت در همزدن سفیده تخم مرغ و یا آماده کردن خامه باشید.

سیستم محافظت از دستگاه: سیستمی هوشمند در برابر گرم شدن بیش از حد دستگاه و جلوگیری کننده از فعال شدن ناخواسته موتو

سیستم مخلوط کن 3 بعدی و چرخش: مخلوط کردن سریع و کاملاً همگن مواد به واسطه سیستم چرخشی پیشرفته و حرفه ای در 3 بعد مختلف به صورت همزمان

بهترین و قدرتمندترین غذاساز بوش حرفه ای مدل MUMXX40G دارای همزنی انعطاف پذیر با سری سیلیکون برای تهیه خمیری نرم تر و سبک تر از همیشه است، علاوه بر این در میان انواع لوازم جانبی این ماشین خانگی همزن پرسرعت فلزی وجود دارد که با ارتفاع قابل تنظیم، ترکیباتی باکیفیت را مخلوط خواهد کرد، از دیگر ویژگی های این غذاساز پرفروش کاسه بزرگ 5.4 لیتری این دستگاه است که دست شما را در تهیه حجم های زیاد هر مخلوط باز می گذارد، مخلوط کن شیشه ای مقاوم در برابر گرما و سرما که برای تهیه انواع سوپ های داغ و جوشان یا اسموتی میوه های یخ زده مناسب است از دیگر لوازم همراه و بسیار کاربردی دیگر این دستگاه است. مسلماً با آنچه در مورد این مدل خواندید، متوجه این موضوع شده اید که خرید یک غذاساز بوش نیاز شما را به تهیه برخی از لوازم خانگی های دیگر از میان می برد، علاوه بر قابلیت های ذکر شده این مدل دارای خردکن یکپارچه با 4 دیسک با جنس استیل می باشد (دیسک های برش، خردکن، رنده و آسیاب) نیز از دیگر لوازم همراه این دستگاه است که در هر خانه ای بسیار کارآمد خواهد بود، نکته دیگر آن که غذاساز بوش مدل MUMXX40G با وجود داشتن قدرتمندترین موتور به دلیل داشتن پایه های ضد لرزش، هیچ گونه حرکت و ارزشی در حین عملکرد ندارد و شما عزیزان می توانید با در نظر گرفتن کیفیت بالا و طول عمر این دستگاه را با بهترین قیمت در لیست خرید خود قرار دهید.

منبع: هنر درخانه


اولین دیدگاه را شما بگذارید

  

بهترین جاروشارژی 2020 متعلق به کدام برند می باشد؟

در اینجا به بررسی بهترین مارک جاروشارژی خواهیم پرداخت و خواهیم گفت جایگاه اول بهترین جارو شارژی دنیا در سال 2020 متعلق به کدام برند می باشد.

 

به نقل از «میهن بلاگ» بطور قاطع می توانیم بگوییم بوش یکی از بهترین مارک جاروشارژی در دنیا محسوب می شود چراکه سال های متوالی توانسته جایگاه اول مربوط به بهترین جاروشارژی را در دنیا از آن خود کند و جایگاه های بسیاری را در این لیست از آن خود کند و توانسته به عنوان پرفروش ترین برند جاروشارژی در دنیا دست پیدا کند چراکه شرکت بوش با استفاده از تکنولوژی های انحصاری که در اختیار دارد توانسته مدل های تولید کند که طول عمر باتری در آنها بسیار بالاست و می توانند مدت زمان زیادی شارژ نگه دارند و مهم تر از همه اینکه قدرت مکش بسیار بالایی دارند اما در اینجا می خواهیم به بررسی آخرین مدل جاروشارژی بوش بپردازیم که توانسته جایگاه اول بهترین جاروشارژی را در سال 2019 از آن خود کند و جایگاه خود را در سال 2020 نیز حفظ کند.

جاروشارژی بوش مدل BCH6ATH25

جاروشارژی بوش مدل BCH6ATH25 در حقیقت بالاترین مدل این شرکت محسوب می شود که توانسته این صنعت را دنیا دگرگون کند، شاید در یک نگاه قیمت جاروشارژی بوش مدل BCH6ATH25 کمی بالا باشد اما زمانی که از آن استفاده می کنید متوجه می شوید که قیمت آن بسیار مناسب است قدرت مکش این مدل به قدری بالاست که خیلی زود جای جاروبرقی در خانه شمارا می گیرید و شاید دیگر به ندرت از جاروبرقی خود برای نظافت منزل استفاده کنید شاید درک این موضوع برای شما کمی سخت باشد و این حرف ها بیشتر حالت تبلیغاتی برای شما داشته باشد اما زمانی که از آن استفاده کنید کاملا متوجه آن خواهید شد این مدل قدرتی معادل یک جاروبرقی 1200 را دارا می باشد شاید باور آن برای شما کمی مشکل باشد اما به شما پیشنهاد می کنیم حتما آن را از نزدیک ببینید، یکی از بزرگترین مزیت های آن این است که شرکت بوش از جدیدترین نسل باتری در دنیا یعنی Lithium-Ion در بهترین جاروشارژی بوش مدل BCH6ATH25 استفاده کرده است که این نوع باتری دارای 3 مزیت اصلی می باشد، طول عمر بسیار بالای آنکه می تواند سال‌ها مانند روز اول برای شما کار کند اما باتری های دیگر به مرور زمان شارژ کمتری ذخیره می کنند و عمر مفید آنها بسیار کمتر است مزیت دیگر این باتری این است که می تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی شارژ شود به همین خاطر این مدل تنها در مدت زمان 6 ساعت شارژ کامل می شود در صورتی که در دیگر مدل ها مدت زمان شارژ آنها بین 18 تا 24 ساعت می باشد، اما در آخر بزرگترین مزیت این باتری این است که می تواند مدت زمان زیادی شارژ را در خود ذخیره کند به طوری که این جاروشارژی بوش با یکبار شارژ کامل می تواند 60 دقیقه شارژ کامل داشته باشد بدون اینکه قدرت مکش آن کم شود جالب ترین چیز در آن این است که این مدل تا آخرین لحظه ای که شارژ داشته باشد با همان قدرت اولیه کار می کند و به محض تمام شدن باتری به یکبار خاموش می شود، تنها مشکلی که این باتری دارد وزن بالای آن است به طوری که این مدل به عنوان بهترین جاروشارژی دارای وزنی معادل 3 کیلوگرم می باشد اما چیزی که حیرت انگیز است این است که این مدل به شکلی طراحی شده که در مرحله اول به راحتی می تواند بر روی هر سطحی حرکت کند بدون آنکه لازم باشد فشاری به دست خود بیاورید به طوری که هیچ گاه متوجه وزن آن نخواهید شد، به طوری که اگر مهمان شما که از یک جاروشارژی دیگر در خانه خود استفاده می کند جارو شارژی شمارا در دست بگیرد فکر می کند که این مدل خیلی سبک است و آن را از روی زمین بلند می کند تا ببیند که وزن آن چقدر است؛ مطمئناً باور این گفته ها برای شما کمی مشکل است و تا زمانی که آن را در دست خود نگیرید و از آن استفاده نکنید نمی توانید آن را باور کنید. شما می توانید مشخصات و قیمت آن را در نمایندگی بوش مشاهده نمایید کافی است بر روی جاروشارژی بوش کلیک کنید.

 

جاروشارژی دسته بلند بوش مدل BCH6ATH25

بهترین جاروشارژی بوش مدل BCH6ATH25 دارای 3 سطح مکش می باشد که شما می توانید بنا بر سطحی که جارو می کنید قدرت مکش آن را تنظیم کنید، این جارو دارای یک مخزن زباله با ظرفیت 900 میلی لیتر است که می تواند حجم زیادی از گردوغبار را در خود جای دهد که به راحتی می توان آن را جدا و تمیز کرد اما یکی دیگر از مزیت های این جاروشارژی استفاده از تکنولوژی Motorized Brush می باشد این فرچه که در زیر پارویی قرار دارد با سرعت بسیار بالا می چرخد که می تواند تمام اشغال و موها را به راحتی جمع کنید این تکنولوژی برای افرادی که از حیوان خانگی مانند سگ و یا گربه در خانه نگهداری می کنند و موی آنها می ریزد بسیار مفید است و مزیت دیگر این برس این است که به آسانی درآمده و می شود آن را تمیز کرد، اما فیلترهای بکار گرفته شده در بهترین جاروشارژی دسته بلند بوش مدل BCH6ATH25 به قدری خوب است که هیچ غباری در فضا پخش نمی شود این فیلترها که در مخزن زباله قرارگرفته است به راحتی درمی آید و می تواند آن را تمیز کرد و اینکه قابلیت شستشو نیز دارد اما ما به شما پیشنهاد می کنیم این فیلتر را هر با که مخزن زباله را خالی می کنید آن را تمیز کنید اما بهتر است تنها سالی یک بار آن را بشورید.

اگر تمایل دارید با تمام مدل های جاروشارژی بوش آشنا شوید به شما پیشنهاد می کنیم از طریق لینک گذاشته شده به مقاله ای که در سایت آسمونی به نام مقایسه انواع جاروشارژی بوش قرار دارد بروید در این مقاله تمام مدل های بوش مورد بررسی قرار گرفته شده و با یکدیگر مورد مقایسه قرار داده شده اند و شما با معایب و مزایای آن آشنا خواهید شد.

جمع بندی

اگر به دنبال خرید بهترین جاروشارژی برای منزل خود هستید و قیمت آن برای شما خیلی اهمیت ندارد بدون شک جاروشارژی بوش BCH6ATH25 بهترین و آخرین انتخاب برای شما محسوب می شود این مدل تحت لیسانس آلمان در کشور چین تنها مونتاژ می شود دقت داشته باشید که شرکت بوش تمام مدل های جاروشارژی خود را در کشور چین تولید می کند و به هیچ عنوان مدل آلمان ندارد اگر مدلی را ساخت آلمان دیدید تردید نکنید که اصل نیست، جاروشارژی دسته بلند بوش مدل BCH6ATH25 دارای باتری Lithium-Ion با ولتاژ 25.2 ولت می باشد که مدت زمان لازم برای شارژ کامل 6 می باشد و می تواند میزان 60 دقیقه شارژ دهی مداوم داشته باشد وزن این جاروشارژی همان طور که گفتیم 3 کیلوگرم است از دیگر مشخصات این مدل می توانیم به Easy Clean جداسازی ساده قطعات برای نظافت دستگاه، Motorized Brush فرچه ای با قدرت بالا، Sensor Bagless، نشانگر میزان شارژ باتری اشاره کنیم اما در آخر باید بگوییم اگر قصد خرید آن را دارید می توانید آن را به صورت مستقیم از فروشگاه اینترنتی 20 بخر نمایندگی لوازم خانگی بوش با ضمانت بهترین قیمت به همراه گارانتی بوش سرویس گارانتی اصلی بوش در ایران تهیه نمایید و آن را درب منزل دریافت کنید.

منبع: mihanblog.com

 


نظر()

  

با بوت کمپ های برنامه نویسی درس کلاب یادگیری خیلی آسون شده.

درس کلاب یک وبسایت آموزشی است که دوره های پروژه محور تولید می کند.کمبود دوره هایی که به دانشجو کمک می کند تا مهارت خود را از طریق یک پروژه واقعی بهبود ببخشد باعث شد تا ایده ایجاد این وبسایت شکل بگیرد.دوره های پروژه محور ازین رو حائز اهمیت است که شما را در شرایط واقعی کار قرار می دهد.

شاید شما مهارت های فراوانی در زمینه های تخصصی خود داشته باشید اما اعتماد به نفس کافی برای کار در این حوزه رو نداشته باشید.دوره های پروژه محور به شما کمک می کند تا شما مهارت هایی را که فراگرفته اید در پروژه های عملی و پروژه هایی که به واقعیت نزدیکتر هستند مورد استفاده قرار دهید.

 

1-       بوت کمپ برنامه نویسی موبایل با فلاتر و زبان دارت:

توی این بوت کمپ شما فرا میگیرید که چطور اپلیکیشن های بومی برای اندروید و آی او اس رو با استفاده از فلاتر و زبان دارت بسازید.

این بوت کمپ به شما کمک میکنه تا از صفر فلاتر رو یاد بگیرید و برنامه های متنوعی رو با اون بسازید.

بوت کمپ باعث میشه که شما فلاتر رو خیلی سریع یاد بگیرید و پروژه محور بودن دوره به شما کمک میکنه تا بهره وری آموزش برای شما بیشتر باشه.

2-بوت کمپ برنامه نویسی بک اند با Node.js:

اگر شما میخواهید یک اپلیکیشن سمت سرور سریع و قدرتمند با جاوا اسکریپت بسازید بوت کمپ برنامه نویسی Node.js  و ابزار های اون رو اصلاً از دست ندید.این بوت کمپ به شما کمک میکنه تا مهارت های خودتون رو افزایش بدید و تا سطح پیشرفته پیش برید.

این دوره یک دوره تماماً پروژه محوره اونم نه دوتا پروژه ساده! چند پروژه کامل و حرفه ای رو توی این دوره انجام میدیم که احتیاجی به تعریف کردن ندارن و شما میتونید توی پیشنمایش اونها رو ببینید.

شما با انجام این پروژه ها مهارت های بک اند ، Node و تکنولوژی های مرتبط با اون رو افزایش میدید و ازین پروژه ها میتونید به عنوان نمونه کار در رزومه خودتون استفاده کنید.

3-        بوت کمپ برنامه نویسی جاوا اسکریپت

شما در بوت کمپ جاوا اسکریپت علاوه بر یادگرفتن جاوا اسکریپت (javascript) ، برنامه نویسی ، حل مشکلات ، ساختار کد و خیلی از مباحثی رو که برای یک توسعه دهنده حرفه ای جاوا اسکریپت احتیاج دارید رو خواهید آموخت.

با ما توی این بوت کمپ همراه باشید تا کد ها رو درک کنید.درک کردن کد ها به شما کمک می کنه تا راحت تر کد رو دیباگ کنید.این دوره به شما کمک میکنه تا به یک برنامه نویس جاوا اسکریپت تبدیل بشید که کد رو مینویسه ، درک میکنه و راحت اشکال زدایی میکنه.

 

4-        بوت کمپ برنامه نویسی وب فول استک:

شما در بوت کمپ برنامه نویسی وب تبدیل به یک برنامه نویس فول استک وب می شید و میتونید به خوبی هر وبسایتی رو که مد نظر دارید پیاده سازی کنید.

برای شروع این دوره هیچ پیش نیازی لازم نیست چون همه مباحث از صفر تا صد آموزش داده میشه و برای افراد مبتدی که تازه میخوان برنامه نویسی وب رو شروع کنن عالی هست.

شما توی این بوت کمپ تبدیل به یک جونیور فول استک دولوپر می شید چون توی این دوره هم مباحث مربوط به سمت کاربر ، و هم مباحث مربوط به سمت سرور بیان میشه.

 

 

 

 

 

 


اولین دیدگاه را شما بگذارید

  

مشخصات مدیر وبلاگ

ویرایش

دسته بندی موضوعی

خدمت از ما ، متخصص ارتودنسی ، اپلیکیشن خدمت از ما ، تعمیر پکیج ، چگونه بیت کوین... ، از کجا بیت کوین... ، سرویسکار پکیج ، خرید نهال گردو ، متخصص دندانپزشکی ، قیمت نقاشی ساختمان ، طراحی جواهرات ، مشاور کسب و کار... ، مشاوره رایگان کسب و... ، مشاوره و راه اندازی... ، ارتودنسی نامرئی ، سرویس پکیج ، تعمیر آبگرمکن ، سرویس کولر گازی ، ارتودنسی نامرئی... ، مشکلات دهان و دندان ، معرفی خدمت از ما ، مواد غذایی ارگانیک ، نرخ بیمه شخص ثالث ، نرم افزار خدمت از... ، نرم‌ افزار مدیریت... ، نصاب ایزوگام ، نصاب کابینت ، نصاب کابینت در... ، نصب آنتن مرکزی ، نصب ایزوگام ، نصب دوربین مداربسته ، نصب دیگ موتورخانه ، نصب لوستر ، نصب موتورخانه ، نصب کابینت ، نصب کولر گازی ، نظافت منزل ، نقاشی ساختمان ، نقاشی ساختمان تهران ، نهال گردو ، نهالستان دکترنهال ، هزینه ارتودنسی ، هزینه سرویس کولر... ، هزینه نصب کولر گازی ، یمه شخص ثالث ، کانال تلگرام سیگنال... ، کتابفروشی ایرانی در... ، کتابفروشی ایرانی در... ، کتابفروشی ایرانی در... ، کتابفروشی های فارسی... ، کد بورسی رایگان ، کرند.شرکت نرم افزا ، کسب درآمد ، کلاس آموزش ارز دی ، کلاس آموزش ارز... ، کلاس آموزش بیت کوین ، کلمپه کرمان ، طراحی جواهرات با... ، طراحی سایت در کرمان ، طراحی فروشگاه... ، عیب یابی پکیج ، فروش رگال ، فروشگاه آنلاین مواد... ، فروشگاه محصولات... ، فروشگاه مواد غذایی... ، فروشگاه یاسین ، فروشگاه کرمان ، فضای کار اشتراکی ، فضای کار اشتراکی... ، فوتبال کرمان ، قالیشویی ، قاووت کرمان ، قیمت ارتودنسی... ، قیمت تری دی پانل ، قیمت لوله بازکنی ، قیمت نصب ایزوگام ، قیمت نصب موتورخانه ، قیمت نهال گردو ، گروه بلک پینک ، لوازم جانبی بیسوس ، لوازم جانبی شیائومی ، لوازم جانبی موبایل ، لوله بازکنی ، لیست پزشکان ، لیست پزشکان شیراز ، لیست پزشکان مشهد ، مجله اینترنتی خدمت... ، مجله اینترنتی.خدمت... ، محصولات ارگانیک ، مدرسه فوتبال در... ، مدرسه فوتبال کرمان ، مراحل ارتودنسی... ، مزایای تری دی پانل ، خزید رگال ، دریافت کد بورسی ، دستگاه ضدعفونی... ، دستگاه نوکوپرشیا ، دوره ارز دیجیتال ، دوره های آموزشی ارز... ، دکترنهال ، رگال آهنی ، رگال خانگی ، رو در رو ، زیره کرمان ، سئو در کرمان ، سئو و بهینه سازی... ، ساخت رگال ، سایت معتبر خرید و... ، سبزی آماده طبخ در... ، سبزی تازه ، سرمایه گذاری در... ، سقف گلخانه ، سوغات کرمان ، سیگنال خرید ارز... ، شرکت برنامه نویسی... ، شرکت‌ های طراحی... ، طراحی اپلیکیشن در... ، طراحی اپلیکیشن... ، طراحی اپلیکیشن... ، خرید ارز دیجیتال ، خرید اسپری ، خرید بلیط هواپیما ، خرید بیمه شخص ثالث ، خرید رنگ مو ، خرید عطر ، خرید نهال ، خرید نهال بادام ، از کجا بیت کوین... ، ازدواج در ترکیه ، اسامی بهترین وبلاگ... ، اعضای بلک پینک ، افزایش رتیه سایت ، انگشتر جواهر مردانه ، انگشتر طلا مردانه ، انواع بیماری های... ، انواع روش‌های... ، بازار آنلاین.بازار... ، باشگاه شاهین ، باشگاه شهرداری بم ، باشگاه فوتبال شاهین ، بلک پینک ، بهترین مدرسه فوتبال... ، بهترین مرکز زبان... ، بهترین نرم‌ افزار... ، بهترین وبلاگ ها... ، بیماری های جنس ، بیماری های مقاربتی... ، پارادیس هاب ، پرستار بیمار ، پرستار سالمند در... ، پرستار کودک در منزل ، پسته رفسنجان ، پوشش سقف ، تبدیل بیت کوین به... ، تری دی پانل ، چگونه بیت کوین... ، خدمات گرمایش ، خدمات گرمایشی ، تعمیر ماشین... ، تعمیرکار موتورخانه ، ثبت ازدواج در ترکیه ، ثبت نام در بورس ، اجاره ویلا شمال ، اخبار ورزشی بانوان ، اخبار ورزشی کرمان ، ارتودنسی دندان ، آبشار ویسادار ، آرکا افشان ، آزمون آنلاین آیلتس... ، آموزش بیت کوین ، آموزش زیان ایران... ،
ویرایش

طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ