سفارش تبلیغ
صبا ویژن

فلزیاب تصویری چه ویژگی هایی دارد؟

 

 

فلزیاب تصویری

فلزیاب ها را در حالت کلی می توان به فلزیاب تصویری و فلزیاب ساده دسته بندی نمود که هر یک از آنها ویژگی های منحصر به فرد خود را خواهند داشت. اما نکته اینجاست که کدام یک از فلزیاب ها مناسب خواهند بود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت فلزیاب های تصویری و ساده از هر نظر با یکدیگر متفاوت هستند و باید پس از بررسی های دقیق بتوانید ویژگی های فلزیاب مورد نظر را بدانید. فلزیاب های تصویری همانطور که از نام آن پیداست یک تصویر نمایشگر خواهد داشت. البته منظور از صفحه نمایشگر صفحه ای بزرگ نیست و این تصویر بین 4 الی 8 اینچ متغیر می باشد. فلزیاب های تصویری خود به انواع مختلفی دسته بندی می شوند که هر یک از آنها ویژگی های منحصر به خود را خواهند داشت. توجه داشته باشید که فلزیاب تصویری را می توانید در انواع مارک های مختلف مشاهده نمایید که این تفاوت در مارک های دستگاه فلزیاب در نوع کارایی آنها نیز تاثیر گذار خواهد بود و به همین دلیل باید در انتخاب و خرید فلزیاب مورد نظر نهایت دقت خود را بکار گرفته باشید. فلزیاب های تصویری پیشرفته ترین نوع فلزیاب ها هستند که در این مدل ها تنها یک دسته و یک صفحه نمایشگر و همچنین یک مدار الکتریکی که بر روی آن مغناطیس جریان دارد به شما تحویل داده خواهد شد و با نصب کردن این موارد بر روی میله و دسته می توانید از آن استفاده نمایید.

 

ویژگی های فلزیاب تصویری

بسیاری این سوال را دارند که فلزیاب تصویری چه تفاوت هایی با فلزیاب های دستی و معمولی دارند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت: فلزیاب تصویری به دلیل اینکه تمامی موارد را می تواند بر روی صفحه نمایشگر خود به تصویر بکشد بسیار حرفه ای تر از فلزیاب های معمولی خواهد بود و به همین دلیل نیز از جمله پرفروش ترین ها به شمار می رود. باید توجه داشته باشید که فلزیاب تصویری از بالاترین درجه کیفی برخوردار بوده و می تواند بهترین انتخاب برای کسانی باشد که می خواهند در سریع ترین زمان از آن استفاده نمایند. استفاده کردن از فلزیاب تصویری نیاز به علم خاصی نداشته و تنها با چرخاندن آن در محل مورد نظر می توانید محل فلز را بیابید. یکی از مهمترین ویژگی های فلزیاب های تصویری را می توان امکان تشخیص کوچکترین ذره فلزی دانست. چرا که این دستگاه می تواند ریز و کوچک ترین قطعه فلزی را به درستی تشخیص داده و محل دقیق آن را بدون هیچ گونه اشتباهی اعلام نماید. برخی از فلزیاب های تصویری تصویری مجازی از فضا را به شما ارائه می دهند و برخی مدل های آن به صورت لکه رنگ هستند که از جمله مهمترین مزیت های این دستگاه ها می توان به نمایش دادن انواع اقسام فلزات اشاره نمود. به این معنی که علاوه بر اینکه می تواند نوع جنس فلز را معلوم نماید خواهد توانست چندین فلزی که در کنار هم قرار گرفته اند را با ذکر اندازه و جنس و همچنین تعداد دقیق برایتان ارائه نماید. استفاده کردن از این نوع فلزیاب ها به همین دلیل بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

دستگاه طلایاب چه ویژگی ها و کاربرد هایی دارد؟

 

دستگاه طلایاب را می توان از جمله مهمترین ابزارآلاتی دانست که بسیاری از آن استفاده می کنند. چرا که دستگاه های طلایاب مزایای بسیاری داشته و به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند. توجه کنید که استفاده کردن از دستگاه های طلایاب ساده بوده و تنها کافی است آن را در دست داشته باشید. همانطورکه از نام آن پیداست این دستگاه به جهت یافتن و کشف طلا مورد استفاده قرار می گیرد و این توانایی را دارد که بتواند کوچکترین طلا را تشخیص دهد. به همین دلیل نیز می توان آن را با دقت ترین دستگاه در تشخیص این مورد دانست. چرا که برخی مدل های پیشرفته دستگاه طلایاب می تواند محل دقیق و همچنین اندازه دقیق طلا را مجسم نموده و به شما اعلام نماید. این دستگاه ها در انواع اندازه های مختلف و همچنین مدل های متفاوتی عرضه شده اند که هر یک از آنها ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته و در مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. لازم به ذکر است که این دستگاه در زمانی که آن را خریداری می کنید به صورت جدا از هم خواهد بود و پس از باز کردن آن باید تمامی قطعات را به یکدیگر متصل نمایید. دفترچه راهنمای دستگاه می تواند شما را در این مسیر کمک نماید که حتما آن را به صورت صحیح وصل نمایید. چرا که کوچکترین اشتباه می تواند سبب اختلال در عملکرد طلایاب شود.

دستگاه طلایاب ویژگی های بسیاری دارد که آن را برای استفاده با ارزش تر می کند. از جمله مهمترین ویژگی های آن می توان به کم وزن بودن آن اشاره نمود. البته با اینکه نمی توان وزن دقیقی برای این دستگاه به دلیل تنوع مدلی آن در نظر گرفت اما در حالت کلی باید گفت که دستگاه طلایاب وزن ایده آلی داشته و به راحتی امکان حمل آن وجود دارد. به همین دلیل نیز توانسته نظر بسیاری را نسبت به خود جلب نماید. یکی دیگر از ویژگی های مدل های پیشرفته تر دستگاه های فلزیاب را می توان تشخیص محل دقیق طلا دانست. به گونه ای که می تواند بدون یک سانتی متر اشتباه محل دقیق آن را مشخص نماید. چرا که گرفتن فرکانس در دستگاه های پیشرفته با سایر دستگاه ها بسیار متفاوت بوده و می تواند به خوبی محل دقیق فرکانس را تشخیص دهد. به همین دلیل نیز از دستگاه طلایاب در مراکز متعددی استفاده می شود. البته مهمترین استفاده این دستگاه دولتی خواهد بود. چرا که از آن جهت کشف معادن طلا در مناطق مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که بی شک می تواند بهترین و کم هزینه ترین راه باشد. اما بسیاری این دستگاه را جهت دفینه یابی استفاده می نمایند و طلایاب در این مسیر کمک بسزایی برای بسیاری از این افراد داشته است. توجه داشته باشید که با خرید دستگاه طلایاب می توانید کوچکترین فلزی که جنس آن از طلا باشد را تشخیص دهید. البته خرید آن می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. قابلیت استفاده از آن در خانه نیز وجود داشته و می توانید طلای گم شده خود را به سادگی بیابید.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شرکت فلزیاب تیوا تماس حاصل فرمایید.

09126931900

09123930991

https://metaldetectortiwa.ir/

 


اولین دیدگاه را شما بگذارید

  

ثبت نام دانشگاه های غیر انتفاعی 98 - 99 : دانشگاه های غیر انتفاعی جزو دانشگاه هایی هستند که برای ثبت نام در آنها باید هر ترم مبلغی را به عنوان شهریه پرداخت کنید .

  دانشگاه های غیر انتفاعی از جمله دانشگاه هایی هستند که برای ثبت نام در آنها باید هر ترم مبلغی را به عنوان شهریه ثابت و متغیر پرداخت کنید . اما طبق شهریه هایی که در جریان هستیم ؛ شهریه دانشگاه های غیر انتفاعی خیلی زیاد نباشد و تقریبا قابل قبول است . توجه داشته باشید که امکانات آموزشی دانشگاه های غیر انتفاعی در سطح نسبتا خوبی است . هر چند که نسبت به نوع و قدمت مرکز آموزشی امکانات آن نیز متفاوت است . معمولا در دانشگاه های غیرانتفاعی در صورت داشتن خوابگاه به صورت خودگردان است . توجه : مدرک فارغ التحصیلان دانشگاه های غیر انتفاعی زیر نظر وزارت علوم و تحقیقات است و در تمام مراکز کشور معتبر است .

دانشگاه های برتر غیرانتفاعی در سال 98 - 99

از جمله دانشگاه های برتر غیرانتفاعی شامل دانشگاه سوره، دماوند، پارس، اصفهان، شیراز، جهاد کرمانشاه و … که می توانیم برای شما دوستان عزیز ذکر نماییم. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید ..

ثبت نام کاردانی به کارشناسی غیرانتفاعی 98 - 99

پیش بینی می شود ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی در مقطع کارشناسی ناپیوسته و یا همان کاردانی به کارشناسی برای ورودی ترم بهمن از 16 اسفند 98 آغاز و تا 23 اسفند ادامه داشته باشد . . متقاضیان می توانند جهت ثبت نام بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام اقدام و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین مجرب مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید ...

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 98-99

طبق آمارها متقاضیان ورود به دانشگاه های غیر انتفاعی در سال های گذشته رو به افزایش است و یکی از دلایل اصلی افزایش متقاضیان ورود به دانشگاه های غیرانتفاعی پذیرش دانشجو در این دانشگاه ها بصورت بدون کنکور و تنها براساس سوابق تحصیلی است .

دانشگاه غیرانتفاعی ، شهریه ، پذیرش و اعتبار مدرک در سال 98

توجه داشته باشید که حتی اگر در کنکور سراسری ثبت نام نکرده نباشید و یا در جلسه کنکور حضور نداشته باشید نیز براساس سوابق تحصیلی می توانید وارد دانشگاه شوید . این شیوه پذیرش برای خیلی از داوطلبان که زمان و یا حوصله کافی برای مطالعه دورس امتحانی و ثبت نام کنکور سراسری را ندارند بسیار مناسب خواهد بود . بهتر است بدانید که در مدرک فارغ التحصیلی شما این مسئله درج نخواهد شد که داوطلب مدرک خود را به صورت بدون کنکور دریافت نموده است . از دیگر مزایای خیلی خوب دانشگاه های غیرانتفاعی پذیرش دانشجو در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه بصورت بدون کنکور است .  

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 98 - 99

همانطور که در ابتدای این مطلب آماده است دانشگاه های غیرانتفاعی در دو نوبت مهر و بهمن دانشجو می پذیرند . که برای ثبت نام ترم مهرماه باید همزمان با انتخاب رشته سراسری از میان لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی موجود در دفترچه انتخاب رشته سراسری کد رشته محل های مورد نظر را انتخاب نمایید که حداکثر تا 150 انتخاب می توانید داشته باشید . پیش بینی می شود انتخاب رشته سراسری 99 همچون سال های اخیر در نیمه دوم مرداد باشد که داوطلبان متقاضی ورود به دانشگاه های غیر انتفاعی برای ورودی بهمن 99 ماه باید در تاریخ مقرر شده از سوی این دانشگاه و از طریق سایت سازمان سنجش برای تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی ثبت نام نمایند. که معمولا از آبان ماه تا دی ماه ادامه خواهد داشت.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 98 - 99

تکمیل ظرفیت بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی 97

توجه داشته باشید که در پذیرش بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مطابقت رشته انتخابی با عنوان مدرک تحصیلی شما ملاک نیست و تنها تاثیر سوابق تحصیلی در رشته های غیر مرتبط کمتر است .   تمامی داوطلبان شرکت کننده در دوره های کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی برای سال تحصیلی 98-99 باید گواهی مقطع پیش دانشگاهی و یا دیپلم خود را حداکثر تا پایان شهریور 98 دریافت نمایند. البته قابل ذکر است که دارندگان مدرک دیپلم فنی تنها مجاز به انتخاب کدرشته محل های دوره کاردانی می باشند. همچنین دارندگان مدرک کاردانی در رشته های با طرح نیروی انسانی می بایست تا پایان شهریور 98 طرح خود را به پایان برسانند, تا بتوانند در مهرماه در کلاس های بدون کنکور غیر انتفاعی شرکت نمایند.   مشاوره تحصیلی مرکز مشاور گروپ شما می توانید در صورت داشتن هرگونه پرسشی در رابطه با لیست رشته ها, مدارک و شرایط مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های غیر انتفاعی, پیام نور, علمی کاربردی و نحوه ثبت نام در این رشته ها و یا سوالات خود را در رابطه با ثبت نام کنکور سراسری 99 از طریق شماره گیری 9099071614 و 9092301613 با تلفن ثابت و بدون کدگیری از مشاوران مجرب مرکز مشاور گروپ بپرسید و پاسخ مورد نظرتان را دریافت نمایید.


اولین دیدگاه را شما بگذارید

  

رمزگشایی زبان بدن مردان

نشانه های طلایی برای رمزگشایی زبان بدن مردان قسمت دوم

یک حالت ایستاده‌ی مردانه به خود می‌گیرد.

این یک حالت منحصربه‌فرد است که معمولا زنان از آن استفاده نمی‌کنند. در مردان، اغلب به صورت غیرارادی انجام می‌شود. آیا صاف می‌ایستد،

سینه‌اش را بیرون می‌دهد و شکمش را به داخل می‌کشد تا شما را تحت تاثیر قرار دهد؟ هم‌چنین باید توجه کرد آیا بلافاصله بعد از دیدن شما و

هر بار که شما را می‌بیند این کار را تکرا رمی‌کند؟

رمزگشایی زبان بدن مردان

رمزگشایی زبان بدن مردان


لطفا فیلم  دکتر مازیار میر مدرس ومولف تخصصی زبان بدن در آپارات https://www.aparat.com/v/3tdrG مشاهده فرمایید.


 

چهره‌اش یک حالت هشیار دارد

آیا هربار که نظری می‌دهد یا سوالی می‌پرسد، به نظر می‌رسد

با حالتی امیدوارانه واقعا منتظر جواب شما است؟

 وقتی به او سلام می‌کنید ناگهان مضطرب می‌شود.

آیا تا قبل از سررسیدن شما با دوستانش می‌خندید و خوش بود؟

و حالا صورتش گل انداخته و زیر لب حرف می‌زند و خودکارش از دستش می‌افتد؟ احتمالا نگران است که در حضور شما تصویر خوبی از خود بسازد.

 هرگز به شما پشت نمی‌کند

وقتی مردی به شما علاقه‌مند است، وقتی با او در یک اتاق هستید شما مرکز توجهش خواهید بود. هرگز توجهش از شما دور نمی‌شود و تا زمان

خداحافظی از شما روی برنمی‌گرداند.

وقتی به شما خیره شده بود مچش را گرفتید.

آیا متوجه شده‌اید مردی به شما خیره می‌شود، اما وقتی می‌فهمد شما او را دیده‌اید روی خود را برمی‌گرداند؟ کمی بعد که دوباره به او نگاه

می‌کنید، می‌بینید که هنوز به شما خیره شده است؟ اگر این اتفاق بیش از یک بار رخ دهد، دلیل خوبی دارد و به احتمال زیاد شما را دوست دارد.

ظاهر شما را تحسین می‌کند

علاوه بر گفتن آن که امروز چقدر زیبا شده‌اید، ظاهرتان را تایید کرده و لبخند می‌زند. ممکن است یک ژاکت یا وسیله‌ی جانبی خاص که پوشیده‌اید

را تحسین کند.

بالا بردن ابرو

مردان در پاسخ به چیزی که می‌گویید به صورت ارادی ابروهایشان را بالا می‌برند. این کار می‌تواند علاقه‌ی آن‌ها را به حرف‌های شما نشان دهد.

هم‌چنین می‌تواند یک واکنش دوستانه باشد، پس باید آن را به فهرست سرنخ‌های بالقوه‌ی زبان بدن رمانتیک مردان اضافه کنید.

 


لطفا فیلم کلاس آموزش زبان بدن بازیگران وهنرمندان https://www.aparat.com/v/bGKMk در آپارات مشاهده فرمایید.


 

ابزارهای الکترونیک را کنار خواهد گذاشت.

وقتی به او نزدیک می‌شوید، سعی می‌کند گوشی تلفن را کنار بگذارد و تا وقتی که حرف‌هایتان با او تمام نشده است آن را برنمی‌دارد.

 یک حالت مطیع به خود می‌گیرد.

آیا تا قبل از دیدن شما با دوستانش با حالتی سرکش و تند رفتار می‌کرد؟ بعد حالتی مطیع‌تر به خود گرفت که شما را نترساند. و پس از رفتن

شما دوباره به حالت عادی برمی‌گردد.

 همیشه اطراف شما است.

دیگر نشانه‌ی رمزگشایی زبان بدن مردان این است که همیشه دوست دارد اطراف شما باشد. اتاق بزرگی است و او می‌تواند با دوستانش

وقت بگذراند اما به جای این کار همیشه در چند قدمی شما است. احتمالا به شما علاقه‌مند است و می‌خواهد از هر فرصتی برای صحبت با

شما استفاده کند.

مراقب شما است.

آیا وقتی از میان جمعیت زیادی می‌گذرید او شما را راهنمایی می‌کند و به آرامی آدم‌ها را کنار می‌زند؟

واقعا شما را لمس می‌کند

خوشبختانه این یک نوع لمس کردن همراه با احترام است، در غیر این صورت مسأله چیز دیگری است. آیا به دست‌تان ‌ضربه زند یا به آرامی

بازویتان را لمس می‌کند یا بغل‌تان می‌کند؟ این نشانه‌های جسمانی نشان می‌دهند او به طرز آشکاری به شما علاقه‌مند است.

وقتی با مرد دیگری گپ می‌زنید اخم می‌کند.

وقتی با مرد دیگری صحبت می‌کنید حالت چهره‌اش عبوس و آزرده می‌شود؟ آیا دست‌هایش را به شکلی تهدیدکننده روی کفلش می‌گذار؟

احتمالا به آن مرد حسادت می‌کند.

خداحافظی می‌کند اما با تردید.

آیا آن مرد خداحافظی می‌کند، اما چند ثانیه قبل از رفتن درنگ می‌کند؟ شاید شما را دوست دارد و نمی خواهد ترک‌تان کند.

حرکات بی‌ادبانه‌اش را کنار می‌گذارد.

اگر مردی است که معمولا با اشارات دست بی ادبانه یا سایر حرکات بدن ابراز عقیده می‌کند، آن‌ها را در حضور شما کاهش می‌دهد.

حرکات شما را تقلید می‌کند.

وقتی با مردی در حال گفتگو هستید دقت کنید که آیا حرکات شما را تقلید می‌کند؟ این تقلید کردن می‌تواند نشانه‌ی آن باشد که او روی شما

تمرکز کرده است زیرا به شما علاقه‌مند است. هم‌چنین می‌توانید این نظریه را با نوشیدن یک جرعه نوشیدنی، لمس موها، یا تکیه دادن به جلو

امتحان کنید تا ببینید آیا او هم پاسخ مشابهی می‌دهد یا خیر.

صورتش رو به شما است، اما بدنش خیر.

این یک اقدام آشکار از سوی او است، زیرا بسیاری از افراد می‌دانند وقتی رویتان را مستقیما به طرف کسی برگردانید، یعنی او را دوست دارید.

شاید از شما خجالت میکشد.

به حریم شخصی‌تان تجاوز می‌کند.

آیا آن مرد بانمک به حریم شخصی‌تان تجاوز می‌کند؟ آیا کمی از آن‌چه از نظر اجتماعی مورقبول است به شما نزدیک‌تر شده است؟ ‌شاید

نشانه‌ی علاقه‌ی او به شما باشد. حتی می‌توانید کمی به او نزدیک‌تر شوید تا ببینید آیا عقب می‌رود یا خیر.

هنگام عذرخواهی شما را لمس می‌کند

یکی دیگر از نشانه‌های رمزگشایی زبان بدن مردان این است که این مرد همیشه از شما عذرخواهی می‌کند زیرا فکر می‌کند به نوعی به شما

توهین کرده است. و در حین این کار بازوی‌تان را لمس می‌کند. شاید واقعا نگران است که درباره‌ی او چه فکری می‌کنید و به خاطر اضطراب

زیادش کمی در آن زیاده‌روی می‌کند.

چشمانش فضای اطراف شما را ارزیابی می‌کند.

دیگر نشانه‌ی رمزگشایی زبان بدن مردان این است که وقتی به سمت شما می‌آید با چشمانش همه جای آن مکان را بررسی می‌کند؟ زیرا

سعی دارد بفهمد با چه کسی هستید، چه کار می‌کنید، و آیا جلوی شما نوشیدنی هست. سعی می‌کند موقعیت را ارزیابی کند تا ببیند آیا

شما در دسترس هستید یا خیر.

سعی می‌کند از شما دوری کند.

شاید شما را خیلی دوست داشته باشد اما احساس کند به او علاقه‌مند نیستید، پس از سر راهتان کنار می‌رود تا با شما برخورد نکند.

نمی‌خواهد خجالت‌زده شود، اما وقتی خودتان را به او برسانید واقعا از دیدن‌تان خوشحال می‌شود. این نوع مردان لازم است تشویق شوند،

پس سعی کنید رفتارشان را شخصی قلمداد نکنید.

به سر تا پای شما خیره می‌شود.

باید خیلی حواس‌تان را جمع کنید، چون او این کار را به صورت محرمانه انجام می‌دهد.

به سمت شما تکیه می‌دهد.

در رمزگشایی زبان بدن مردان باید بدانید مردی که پایش را محکم روی زمین نگه می‌دارد اما بدون چرخیدن به سمت شما تکیه می‌کند، زبان بدن

مثبتی را نشان می‌دهد که واقعا به زنی که هم‌صحبتش است علاقه دارد.

او آشکارا به اندام‌تان خیره می‌شود.

قصد ندارد به شما توهین کند، اما از سوی دیگر باید به شما نشان دهد آن‌چه را می‌بیند دوست دارد، پس ممکن است هر از گاهی نگاهی به

اندام‌تان بیندازد.

صدایش عمیق‌تر می‌شود.

مردان به صورت ناخودآگاه تن صدایشان را پایین می‌آورند تا برای زنان مردانه‌تر به نظر برسد. حواس‌تان به این نشانه برای رمزگشایی زبان بدن

مردان باشد.

 پشت سرش را نگاه می‌کند تا شما را ببیند.

بعد از آن‌که آن مرد خداحافظی می‌کند، به عقب برگشته و یک بار دیگر شما را نگاه می‌کند؟ شاید از این که تا روز بعد شما را نمی‌بیند ناراحت

است.

 مزاحمت‌های بیرونی را نادیده می‌گیرد.

آیا وقتی از بیرون صدای داد و بیداد می‌آید، یا تلفنش زنگ می‌خورد، هنوز توجهش به شما است؟ او عمدا به این مزاحمت‌ها توجه نمی‌کند چون

می‌خواهد فقط حواسش به شما باشد.

 مقابل شما می‌رقصد.

اگر در یک کلوپ یا باشگاه شبانه هستید و او در حال رقصیدن به شما نزدیک شده و سلام می‌کند، یعنی می‌خواهد به او ملحق شوید و کمی

خوش بگذرانید.

 بدون درخواست شما چیزی جلوی‌تان می‌گذارد.

آیا می‌داند به منگنه یا نمک احتیاج دارید؟ آیا به شما دستمال می‌دهد؟ او به صورت خودکار و بدون درخواست شما به نیازهایتان پاسخ می‌دهد.

این هم یک نشانه‌ی دیگر از رمزگشایی زبان بدن مردان.

از سرعت شما پیروی می‌کند.

وقتی با یک مرد راه می‌روید، آیا با همان سرعت شما قدم برمی‌دارد؟ شاید حتی همان پایی را جلو بگذارد که شما می‌گذارید. وقتی مردی از

سرعت یک زن پیروی می‌کند به احتمال زیاد او را دوست دارد. حتی می‌توانید با سریع یا آهسته کردن سرعت‌تان امتحان کنید و ببینید آیا او

هم از این تغییرات پیروی می‌کند یا خیر.

در حضور شما بی‌قرار است.

اگر می‌بینید مردی اغلب در حضور شما بی‌قرار است، شاید به خاطر علاقه‌اش به شما باشد. شاید در حال برنامه‌ریزی برای تاکتیک بعدی است

که چطور شما را به خود علاقه‌مند کند و در این حین باید دست‌هایش به چیزی مشغول نگه دارد.

هرگاه در حضور مردی بودید که دوست دارید، اما از علاقه‌ی او به خودتان مطمئن نیستید، حتما این نشانه را برای رمزگشایی زبان بدن مردان

بررسی کنید. اگر چند مورد از آن‌ها را در حضور شما انجام داد، خوشحال باشید و او را بیش‌تر ترغیب کنید. حالا با دانستن این نشانه‌های

رمزگشایی زبان بدن مردان در ماجراهای عاشقانه‌تان موفق‌تر خواهید بود.

 

رمزگشایی زبان بدن مردان

رمزگشایی زبان بدن مردان

مازیار میر مشاور وتحلیلگر


اولین دیدگاه را شما بگذارید

  

منبع : روغن حل شونده

روغن حل شونده

کاربردهای روغن حل شونده

از کولانت تراش به عنوان خنک کننده حرارت ناشی از ماشین کاری استفاده می گردد.
در عملیات تراشکاری ، برش کاری ، ماشین کاری ، سنگ زنی و... به دلیل برخورد دو فلز و اصطکاک بین آنها حرات ایجاد می شود که این حرارت موجب سوختن و از بین رفتن ابزار و قطعه کار می شود در نتیجه استفاده از روغن حل شونده مانع این امر شده و به عنوان یک خنک کننده و روانکار استفاده می شود.
آب صابون تراشکاری محصولی می باشد که در آب حل می شود ، این محصول یک نوع امولسیون روغن در آب می باشد که با ایجاد شرایط صابونی امور تراشکاری و برشکاری را راحتتر می نماید.
جهت استفاده در عملیات ماشین کاری، برش کاری، سنگ زنی و... که نیاز به روغن حل شونده روانکاری ، خنک کاری و ضد اکسیداسیون دارند.
در صنایع فلزکاری ، تراشکاری و برشکاری فلزات به دلیل برخورد و اصطکاک بین دو فلز ایجاد حرارت یک عاملی اصلی می باشد که باعث سوختن و از بین رفتن ابزار و قطعه کار شده و باید با استفاده از آب صابون تراشکاری می توان جلوی این امر را گرفت.
جهت استفاده در عملیات ماشین کاری، برش کاری، سنگ زنی و... که نیاز به روغن حل شونده روانکاری ، خنک کاری و ضد اکسیداسیون دارند.

همچنین و جود افرودنی هایی نظیر آنتی فوم در روغن آب صابون ، باعث جلوگیری از تشکیل کف در هنگام گردش سیال در ماشین گردیده و با استفاده از مواد آنتی باکتریال به مقدار قابل توجهی ، رشد میکروب ها در داخل مخزن دستگاه قابل کنترل خواهد بود.
روغن آب صابون محصولی ست که قابل اختلاط با آب بوده و با تشکیل امولوسیون روغن در آب و ایجاد شرایط صابونی به جهت فرایند روان کاری و خنک کاری مورد استفاده قرار می گیرد.
لازم به توضیح است که کولانت تراش ( آب تراش ) برخلاف روغن Z1 خاصیت چربی و روانکاری ندارد.
شاید بپرسید فرق کولانت تراش ( آب تراش ) با روغن آب صابون چیست؟ هر سه مورد یک محصول میباشند که در صنعت با عناوین مختلف معرفی شده اند یعنی روغن آب صابون یا آب صابون تراشکاری با روغن حل شونده و روغن Z1 هر سه اسم های مختلف یک محصول می باشد و به دلیل اینکه افراد با اسم های مختلف دنبال این محصولات می گردند مجبور شده ایم نام هر چهار تا را در سایت ذکر نماییم.

مزایای روغن حل شونده

قابلیت روان کنندگی عالی
تشکیل امولسیون پایدار
خاصیت ممانعت از خوردگی
خاصیت خنک کنندگی بالا
خاصیت ضد کف
خاصیت ضد زنگ زدگی
خاصیت روان کنندگی عالی
امولسیونی پایدار
ضد خوردگی
تشکیل امولسیون پایدار

مشتریان عزیز لطفا قبل از تماس با ما ابتدا بخش سوالات متداول را مطالعه نمایند ، در آنجا ما سوالاتی را که عموما مشتریان در زمینه ی روغن آب صابون تراشکاری ، روغن Z1 ، روغن حل شونده و کولانت تراش و یا دیگر محصولات و بخش ها می پرسند را آماده کردیم

 


اولین دیدگاه را شما بگذارید

  

مشخصات مدیر وبلاگ

ویرایش

دسته بندی موضوعی

خدمت از ما ، متخصص ارتودنسی ، اپلیکیشن خدمت از ما ، تعمیر پکیج ، چگونه بیت کوین... ، از کجا بیت کوین... ، سرویسکار پکیج ، خرید نهال گردو ، متخصص دندانپزشکی ، قیمت نقاشی ساختمان ، طراحی جواهرات ، مشاور کسب و کار... ، مشاوره رایگان کسب و... ، مشاوره و راه اندازی... ، ارتودنسی نامرئی ، سرویس پکیج ، تعمیر آبگرمکن ، سرویس کولر گازی ، ارتودنسی نامرئی... ، مشکلات دهان و دندان ، معرفی خدمت از ما ، مواد غذایی ارگانیک ، نرخ بیمه شخص ثالث ، نرم افزار خدمت از... ، نرم‌ افزار مدیریت... ، نصاب ایزوگام ، نصاب کابینت ، نصاب کابینت در... ، نصب آنتن مرکزی ، نصب ایزوگام ، نصب دوربین مداربسته ، نصب دیگ موتورخانه ، نصب لوستر ، نصب موتورخانه ، نصب کابینت ، نصب کولر گازی ، نظافت منزل ، نقاشی ساختمان ، نقاشی ساختمان تهران ، نهال گردو ، نهالستان دکترنهال ، هزینه ارتودنسی ، هزینه سرویس کولر... ، هزینه نصب کولر گازی ، یمه شخص ثالث ، کانال تلگرام سیگنال... ، کتابفروشی ایرانی در... ، کتابفروشی ایرانی در... ، کتابفروشی ایرانی در... ، کتابفروشی های فارسی... ، کد بورسی رایگان ، کرند.شرکت نرم افزا ، کسب درآمد ، کلاس آموزش ارز دی ، کلاس آموزش ارز... ، کلاس آموزش بیت کوین ، کلمپه کرمان ، طراحی جواهرات با... ، طراحی سایت در کرمان ، طراحی فروشگاه... ، عیب یابی پکیج ، فروش رگال ، فروشگاه آنلاین مواد... ، فروشگاه محصولات... ، فروشگاه مواد غذایی... ، فروشگاه یاسین ، فروشگاه کرمان ، فضای کار اشتراکی ، فضای کار اشتراکی... ، فوتبال کرمان ، قالیشویی ، قاووت کرمان ، قیمت ارتودنسی... ، قیمت تری دی پانل ، قیمت لوله بازکنی ، قیمت نصب ایزوگام ، قیمت نصب موتورخانه ، قیمت نهال گردو ، گروه بلک پینک ، لوازم جانبی بیسوس ، لوازم جانبی شیائومی ، لوازم جانبی موبایل ، لوله بازکنی ، لیست پزشکان ، لیست پزشکان شیراز ، لیست پزشکان مشهد ، مجله اینترنتی خدمت... ، مجله اینترنتی.خدمت... ، محصولات ارگانیک ، مدرسه فوتبال در... ، مدرسه فوتبال کرمان ، مراحل ارتودنسی... ، مزایای تری دی پانل ، خزید رگال ، دریافت کد بورسی ، دستگاه ضدعفونی... ، دستگاه نوکوپرشیا ، دوره ارز دیجیتال ، دوره های آموزشی ارز... ، دکترنهال ، رگال آهنی ، رگال خانگی ، رو در رو ، زیره کرمان ، سئو در کرمان ، سئو و بهینه سازی... ، ساخت رگال ، سایت معتبر خرید و... ، سبزی آماده طبخ در... ، سبزی تازه ، سرمایه گذاری در... ، سقف گلخانه ، سوغات کرمان ، سیگنال خرید ارز... ، شرکت برنامه نویسی... ، شرکت‌ های طراحی... ، طراحی اپلیکیشن در... ، طراحی اپلیکیشن... ، طراحی اپلیکیشن... ، خرید ارز دیجیتال ، خرید اسپری ، خرید بلیط هواپیما ، خرید بیمه شخص ثالث ، خرید رنگ مو ، خرید عطر ، خرید نهال ، خرید نهال بادام ، از کجا بیت کوین... ، ازدواج در ترکیه ، اسامی بهترین وبلاگ... ، اعضای بلک پینک ، افزایش رتیه سایت ، انگشتر جواهر مردانه ، انگشتر طلا مردانه ، انواع بیماری های... ، انواع روش‌های... ، بازار آنلاین.بازار... ، باشگاه شاهین ، باشگاه شهرداری بم ، باشگاه فوتبال شاهین ، بلک پینک ، بهترین مدرسه فوتبال... ، بهترین مرکز زبان... ، بهترین نرم‌ افزار... ، بهترین وبلاگ ها... ، بیماری های جنس ، بیماری های مقاربتی... ، پارادیس هاب ، پرستار بیمار ، پرستار سالمند در... ، پرستار کودک در منزل ، پسته رفسنجان ، پوشش سقف ، تبدیل بیت کوین به... ، تری دی پانل ، چگونه بیت کوین... ، خدمات گرمایش ، خدمات گرمایشی ، تعمیر ماشین... ، تعمیرکار موتورخانه ، ثبت ازدواج در ترکیه ، ثبت نام در بورس ، اجاره ویلا شمال ، اخبار ورزشی بانوان ، اخبار ورزشی کرمان ، ارتودنسی دندان ، آبشار ویسادار ، آرکا افشان ، آزمون آنلاین آیلتس... ، آموزش بیت کوین ، آموزش زیان ایران... ،
ویرایش

طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ